SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
685 000 €
(5 905 € / m²)
Verkoop
3
2+
116 m²
Carretera d'Enllaç, Gavà

slaapkamer3
vlak116 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Located in the prestigious Pine Beach development in Gavà Mar, this fully renovated apartment stands out for its comfort, spaciousness and excellent l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Carretera d'Enllaç, Gavà
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Gava Mar & Castelldefels