SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 020 000 €
(11 087 € / m²)
Verkoop
4
1
92 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

slaapkamer4
vlak92 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nádherný apartmán v první linii na pláži ve Fuengirole. Má 3 ložnice a 2 koupelny (jedna z nich s vlastní koupelnou). Má neuvěřitelný výhled na Středo...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveKeukenapparatuurBeveiliging

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA