SUPA24
Overig
Overig
Overig
540 000 €
(5 455 € / m²)
Verkoop
3
2+
99 m²
Avenida Acapulco, Fuengirola

slaapkamer3
vlak99 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this spectacular apartment in Los Boliches, completely renovated with high-quality materials and designed in a modern and elegant style, offe...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Avenida Acapulco, Fuengirola
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

340 HOMES

340 HOMES