Lijst met aanbiedingen
10
10
10
284 000 €
(4 303 € / m²)
Verkoop
3
1
66 m²
Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
66 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Apartmán na prodej v Los Boliches - Výborná investiční příležitost
Apartmán k prodeji ve vynikající lokalitě v Los Boliches, jen několik minut chůze ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
7dagen
Bijgewerkt:
7dagen