SUPA24
Overig
Overig
Overig
384 000 €
(6 508 € / m²)
Verkoop
1
1
59 m²
Calle Malvarrosa, Fuengirola

slaapkamer1
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New Build Apartments in Los Pacos, Fuengirola – Resort-Style Living on the Costa del Sol Exclusive Residential in a Prime Location Discover a new lif...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Calle Malvarrosa, Fuengirola
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home