SUPA24
Overig
Overig
Overig
695 000 €
(6 495 € / m²)
Verkoop
3
1
107 m²
Calle Alicia, Fuengirola

slaapkamer3
vlak107 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

V kousek od moře ve Fuengirole najdete exkluzivní rezidenční komplex s 25 byty, které kombinují nadčasový design a pohodlí moderního života, což z nic...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 60dagen

Plaatsen

Calle Alicia, Fuengirola

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič