SUPA24
Overig
Overig
Overig
280 000 €
(4 242 € / m²)
Verkoop
3
1
66 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

slaapkamer3
vlak66 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Exkluzivní přízemní byt v jedné z nejvyhledávanějších částí Fuengiroly, pouhých 150 metrů od pláže, nabízí výjimečnou příležitost jak k bydlení, tak k...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 115dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA