SUPA24
Overig
Overig
Overig
650 000 €
(7 386 € / m²)
Verkoop
3
1
88 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

slaapkamer3
vlak88 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

V této výjimečné rezidenci z 5. fáze projektu Higueron West se snoubí panoramatické výhledy a moderní design.
Fáze 5 je součástí rozsáhlejšího projekt...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 117dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA