SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
360 000 €
(4 091 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
88 m²
Carrer Veneçuela, Finestrat

slaapkameratypical
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the charming town of Finestrat, this exclusive residential complex offers a selection of 25 homes designed to enjoy maximum comfort and ele...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Carrer Veneçuela, Finestrat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Carina BEERENS