SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
980 500 €
(9 164 € / m²)
Verkoop
3
2+
107 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

slaapkamer3
vlak107 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

This elegant 3-bedroom, 2-bathroom penthouse is a superb new build opportunity in La Cala de Finestrat, just 850 meters from the sea. It forms part of...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Altea