SUPA24
Overig
Overig
Overig
275 000 €
(3 618 € / m²)
Verkoop
2
2+
76 m²
CALLE BENIMANTELL, Finestrat

slaapkamer2
vlak76 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the beautiful area of La Cala, this exclusive residential complex offers a selection of 14 properties including apartments and penthouses. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 28dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

CALLE BENIMANTELL, Finestrat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home