SUPA24
Overig
Overig
Overig
402 900 €
(5 925 € / m²)
Verkoop
2
2+
68 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

slaapkamer2
vlak68 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN FINESTRAT New Build residential complex in Balcon de Finestrat. This complex of modern apartments with 2 bedrooms, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home