SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 375 000 €
(11 203 € / m²)
Verkoop
3
2+
212 m²
AVENIDA CARMEN (DEL), Estepona

slaapkamer3
vlak212 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Complejo residencial de lujo sobre plano con 9 residencias exclusivas en la privilegiada ubicación frente al mar de Estepona, cerca de todas las comod...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveHouten vloerStoepHoge plafondsSlimme apparatenBeveiligingKeukenapparatuurDouchecabineApart toiletOpen leefruimteTerrasNa de reconstructieNatuurlijk lichtVloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

AVENIDA CARMEN (DEL), Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

STRAND PROPERTIES