SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 240 000 €
(10 616 € / m²)
Verkoop
2
2+
211 m²
AVENIDA CARMEN (DEL), Estepona

slaapkamer2
vlak211 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Bahía de Estepona, Estepona.

Estepona, conocido como el 'pueblo de las mil flores', fusiona de manera perfecta un rico legado cultural con el encan...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteBadDouchecabineKeukenapparatuurHouten vloerStoepHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlTerrasGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

AVENIDA CARMEN (DEL), Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

STRAND PROPERTIES