SUPA24
Overig
Overig
Overig
780 000 €
(4 194 € / m²)
Verkoop
3
2+
186 m²
Estepona

slaapkamer3
vlak186 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situated in a sought-after urbanisation in Estepona, this spacious middle floor apartment offers a superb blend of comfort and style. The property boa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba