SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 500 000 €
(8 824 € / m²)
Verkoop
3
2+
170 m²
Estepona

slaapkamer3
vlak170 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Set within a sought-after front line beach complex in Estepona, this elegant middle-floor apartment offers a harmonious blend of comfort and style. Th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba