SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
304 000 €
(2 895 € / m²)
Verkoop
2
2+
105 m²
Calle Pedro de Valdivia, Estepona

slaapkamer2
vlak105 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dette eksklusive boligkompleks præsenterer et moderne og sofistikeret design. Det består af i alt 135 boliger med 2 og 3 soveværelser, beliggende på e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle Pedro de Valdivia, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Rivera Estates