SUPA24
Overig
Overig
Overig
706 000 €
(8 306 € / m²)
Verkoop
3
1
85 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Zcela nový apartmán se 2 ložnicemi a parkovištěm - Las Mesas, Estepona

Objevte tento světlý a moderní nový apartmán v nově dokončené rezidenční výst...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA