SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 120 000 €
(6 188 € / m²)
Verkoop
4
1
181 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer4
vlak181 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Exkluzivní byt k prodeji v Esteponě, který se nachází v luxusní zástavbě na pláži, s úžasným výhledem na moře.Tři lůžka (z toho 2 s výhledem na moře),...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasVloerBeveiligingNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA