SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 415 000 €
(20 641 € / m²)
Verkoop
3
1
117 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak117 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento luxusní apartmán na pláži se nachází ve vyhledávané oblasti Playa del Cristo v Seghers, Estepona a je ztělesněním moderního bydlení s nádechem p...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasOpen leefruimteKeukenapparatuurBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijl

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA