SUPA24
Overig
Overig
Overig
715 000 €
(4 735 € / m²)
Verkoop
3
2+
151 m²
Calle Trajano, Estepona

slaapkamer3
vlak151 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BEACHFRONT OPPORTUNITY IN THE EXCLUSIVE COSTALITA AREA Located on the New Golden Mile, between Marbella and Estepona, in the exclusive Costalita area,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Calle Trajano, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home