SUPA24
Overig
Overig
Overig
334 999 €
(3 418 € / m²)
Verkoop
3
1
98 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak98 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tento světlý a stylový apartmán se dvěma ložnicemi má prostornou hlavní ložnici s vlastní koupelnou, moderní plně vybavenou kuchyň a pohodlný otevřený...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA