SUPA24
Overig
Overig
Overig
206 000 €
(4 905 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nachází se ve čtvrti Bahía Dorada, v městské zástavbě u pláže, jen pár kroků od pláže. Toto studio nabízí skvělou příležitost v klidné oblasti v blízk...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA