SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 640 000 €
(9 371 € / m²)
Verkoop
2
2+
175 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer2
vlak175 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DER RAUM:
Stellen Sie sich vor, Sie erwachen in einem Refugium, in dem italienische High-Fashion mit der Gelassenheit des Mittelmeers verschmilzt. Mar...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 30dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SEAMARBELLA PROPERTIES AND HOMES