SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 495 000 €
(10 912 € / m²)
Verkoop
3
2+
137 m²
Calle Trajano, Estepona

slaapkamer3
vlak137 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is a beautifully renovated frontline beach, three-bedroom, two-bathroom apartment with nice sea views. It offers a stylish and comfortable living...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Calle Trajano, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home