SUPA24
Overig
Overig
Overig
514 000 €
(5 977 € / m²)
Verkoop
2
2+
86 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer2
vlak86 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent ground floor corner apartment with a good layout in a recently built complex. The property has two bedrooms and two bathrooms, a living room...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home