SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 290 000 €
(7 866 € / m²)
Verkoop
3
2+
164 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak164 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Key ready to move in! Contemporary corner penthouse with stunning sea and mountain views, forms part of a totally brand-new modern complex. The proper...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 52dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home