SUPA24
Overig
Overig
Overig
479 000 €
(3 303 € / m²)
Verkoop
3
2+
145 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak145 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This beautiful ground-floor apartment is located in the highly sought-after Serenity Views in Estepona. Featuring 3 bedrooms, 2 bathrooms (one en-suit...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home