SUPA24
Overig
Overig
Overig
630 000 €
(5 888 € / m²)
Verkoop
3
2+
107 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak107 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PANORAMIC SEA VIEW PENTHOUSE IN THE HEART OF ESTEPONA PORT. This exclusive corner penthouse is located in the newest phase of Puerto Blanco, in the he...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home