SUPA24
Overig
Overig
Overig
618 000 €
(5 830 € / m²)
Verkoop
3
2+
106 m²
Avenida Bernardo de Gálvez, Estepona

slaapkamer3
vlak106 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN ESTEPONA New Build residential complex in Estepona consist of 54 properties. You can choose 2 and 3 bedrooms option...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Avenida Bernardo de Gálvez, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home