SUPA24
Overig
Overig
Overig
441 000 €
(5 378 € / m²)
Verkoop
2
2+
82 m²
CALLE ECUADOR, Estepona

slaapkamer2
vlak82 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW DEVELOPMENT NEXT TO ESTEPONA Exclusive development of 115 properties from 1 to 4 bedrooms, with a choice of spectacular penthouses or ground floo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

CALLE ECUADOR, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home