SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 174 000 €
(9 949 € / m²)
Verkoop
3
2+
118 m²
Camino de Brijan, Estepona

slaapkamer3
vlak118 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Living in the New Golden Mile – Modern Apartments & Penthouses Near Marbella Prime Location Near Beaches, Golf, and Exclusive Destinations Dis...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Camino de Brijan, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home