SUPA24
Overig
Overig
Overig
959 000 €
(6 351 € / m²)
Verkoop
4
2+
151 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer4
vlak151 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The Palms Residences is a new stylish offplan development in Estepona Excellent Payment Terms with stage payments On the west side of Estepona, this l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home