SUPA24
Overig
Overig
Overig
746 000 €
(5 921 € / m²)
Verkoop
3
2+
126 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak126 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Idyllic Boutique Residences - New elegant off-plan development in Estepona Discover Idyllic, an incredible new development in one of Estepona's most e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home