SUPA24
Overig
Overig
Overig
645 000 €
(3 116 € / m²)
Verkoop
3
2+
207 m²
Calle Hungría, Estepona

slaapkamer3
vlak207 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Introducing the Las Mesas Collection, exclusive Estepona apartments for sale, nestled in the heart of the popular Costa del Sol resort, offering a lux...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Hungría, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home