SUPA24
Overig
Overig
Overig
569 000 €
(6 939 € / m²)
Verkoop
3
1
82 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nový vývoj: Ceny od 769 000 € do 769 000 €. [Ložnice: 3] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 198 m2].
Tento exkluzivní projekt nově definuje moderní stř...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA