SUPA24
Overig
Overig
Overig
599 000 €
(6 051 € / m²)
Verkoop
3
1
99 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak99 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Chtěli byste žít v místě obklopeném občanskou vybaveností, s krásným výhledem a bez starostí, protože o vás bude vždy postaráno?

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA