Lijst met aanbiedingen
15
15
15
2 015 000 €
(16 792 € / m²)
Verkoop
4
1
120 m²
CALLE SABINILLAS, Estepona
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
120 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Luxusní apartmán u pláže s panoramatickým výhledem na moře - Nová Zlatá míle, Costa del Sol
Objevte požitek z bydlení na pobřeží v tomto velkolepě zr...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Open leefruimte
Haard
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
122dagen
Bijgewerkt:
37dagen