SUPA24
Overig
Overig
Overig
338 500 €
(5 129 € / m²)
Verkoop
2
2+
66 m²
camí Vell de Gandia a Dénia, el Verger

slaapkamer2
vlak66 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the charming town of El Verger, this exclusive residential complex offers a selection of first-line apartments and penthouses, just 1 km fr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

camí Vell de Gandia a Dénia, el Verger
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home