SUPA24
Overig
Overig
Overig
890 000 €
(8 900 € / m²)
Verkoop
2
2+
100 m²
CALLE HORT DE SA FRUITA, Eivissa

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For rent for the whole season at 45.000 €. For sale beautiful ground floor apartment in white angel building, in perfect condition, with 2 double bedr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

CALLE HORT DE SA FRUITA, Eivissa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home