SUPA24
Overig
Overig
Overig
950 000 €
(8 482 € / m²)
Verkoop
2
2+
112 m²
PASEO JOAN CARLES I, Eivissa

slaapkamer2
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartment with beautiful views for sale in Ibiza, furnished, 112 m2, first floor with exterior view. It comprises 2 bedrooms with built-in wardrobes, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

PASEO JOAN CARLES I, Eivissa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home