SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
644 000 €
(8 944 € / m²)
Verkoop
3
2+
72 m²
CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

CONSTRUCTION 85% COMPLETE. DELIVERY DATE SECOND QUARTER 2026

Anahata Ibiza Homes is a development of 23 exclusive 2 and 3-bedroom homes, designed to ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteWeergaveHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Nova Vila