SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
520 000 €
(4 370 € / m²)
Verkoop
3
2+
119 m²
Calle Verdi, Chipiona

slaapkamer3
vlak119 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

WE DO NOT CHARGE FEES TO THE BUYER

PENTHOUSE FOR SALE WITH 3 BEDROOMS, TERRACES, AND SOLARIUM IN COSTA BALLENA (CHIPIONA) PRIVATE GATED COMMUNITY ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteDouchecabineVloerGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Calle Verdi, Chipiona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España