SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
442 000 €
(4 420 € / m²)
Verkoop
2
2+
100 m²
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

An exclusive development of 99 elegant apartments and penthouses, offering 2 or 3 bedrooms, including ground-floor homes and stunning penthouses with ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

PLAZA ESPAÑA (DE), Casares
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Estepona