SUPA24
Overig
Overig
Overig
570 000 €
(7 125 € / m²)
Verkoop
2
1
80 m²
Calle Coperas, Casares

slaapkamer2
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury beachfront penthouse with jacuzzi and solarium in Casares del Mar Elegant and contemporary beachfront penthouse located in the exclusive Casare...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Calle Coperas, Casares
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home