Lijst met aanbiedingen
15
15
15
389 000 €
(2 593 € / m²)
Verkoop
5
1
150 m²
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
150 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Penthouse Duplex, Casares, Costa del Sol.
4 ložnice, 3 koupelny, zastavěná plocha 140 m², terasa 12 m².
Nastavení : Město, V blízkosti obchodů, V blí...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
103dagen
Bijgewerkt:
33dagen