SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
105 000 €
(2 188 € / m²)
Verkoop
1
1
48 m²
Calle San Roque, Camarena

slaapkamer1
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming ground-floor apartment located in the gated community of Camarena, Toledo. Priced at 105,000, this 97m² residence offers a perf...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Calle San Roque, Camarena
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Calidade