SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 150 000 €
(5 665 € / m²)
Verkoop
4
1
203 m²
Avenida Rumania, Calp

slaapkamer4
vlak203 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Představujeme exkluzivní rezidenční komunitu s 28 pečlivě navrženými nemovitostmi, které zahrnují městské apartmány i prostorné penthousy, přičemž kaž...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Avenida Rumania, Calp

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič