SUPA24
Overig
Overig
Overig
970 000 €
(3 716 € / m²)
Verkoop
4
2+
261 m²
Calle Eslovenia, Calp

slaapkamer4
vlak261 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the charming town of Calpe, this exclusive residential complex offers a selection of 21 properties, including apartments and penthouses. De...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 35dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Calle Eslovenia, Calp
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home