SUPA24
Overig
Overig
Overig
995 000 €
(8 024 € / m²)
Verkoop
4
2+
124 m²
Calle Goleta, Calp

slaapkamer4
vlak124 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New Build Apartments for Sale in Calpe – 200 m from Arenal Beach Prime Coastal Location in the Heart of Calpe Discover an exciting new residential pr...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteKeukenapparatuurBeveiligingNatuurlijk lichtTerras

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Calle Goleta, Calp
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home